Kategorie: Masáže

Relaxační masáž

Relaxační masáž je soubor lehkých masérských hmatů pro odpočinek těla a mysli. Při masáži vás přivedeme do stavu relaxace, který lze srovnat pocitu snění.
Číst dál

Masáž Lávovými kameny

Málokterá masáž dokáže navodit takové pocity jako právě masáž horkými kameny. Nahřáté kameny přiložené na tělo navozují hluboké uvolnění celého organismu. Lávové kameny mají silnou energetickou vibraci Blahodárně působí na: unavené a bolestivé svaly klouby záda krční páteř revmatismus křeče stres nespavost a bolesti hlav Masáž s kameny výborně stimuluje krevní oběh a lymfatický systém.…
Číst dál

Lymfatická masáž

Lymfatická masáž (rytmické hnětení svalů) se zabývá odstraňováním celulitidy a při léčení chronických otoků. Hmaty se provádějí menším tlakem a menší frekvencí.
Číst dál

Sportovní masáž

Sportovní masáž je soubor masérských hmatů, při přípravě sportovců při fyzické a psychické únavě, nebo před sportovním výkonem. Dále zbavuje únavy a přispívá k zotavení.
Číst dál

Čokoládová masáž

Výjimečnost čokolády byla známa již před více jak 2000 lety. Tehdy se vědělo, že dodává tělu pocit dobré nálady a výrazně omlazuje pokožku. Nechte se rozmazlovat kávovým peelingem s následnou masáži čokoládovým olejem a zábalem těla do teplé čokolády. ČOKOLÁDA DOKÁŽE: stimulovat v mozku tvorbu dopamínu uvolňovat endorfiny a serotonin - zdroje štěstí má příznivý…
Číst dál

Hotel a Restaurant Výpřež v Děčíně hodnocení